• Akademik Birim Kalite Koordinatörleri

    BİRİM

    BÖLÜM

    İSİM SOYİSİM

    ENSTİTÜLER

    SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

     DR. ÖĞR. ÜYESİ EROL KARCI

    FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

     DR. ÖĞR. ÜYESİ İLKAY ÇORAK ÖCAL

    GÜZEL SANATLAR ENSTİTÜSÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ ARZU EVECEN

    SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

    DOÇ. DR. SATI DİL

    TÜRKİYAT ENSTİTÜSÜ

     PROF. DR. ABDULSELAM ARVAS

    ÇERKEŞ MESLEK YÜKSEKOKULU

    TAPU KADASTRO

    ÖĞR. GÖR. GAMZE SEÇKİN

    ENDÜSTRİYEL CAM VE SERAMİK

    ÖĞR. GÖR. MEHMET UMAR

    ELDİVAN SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEOKLULU

    İLK VE ACİL YARDIM

    ÖĞR. GÖR. DENİZ ZEYNEP SÖNMEZ

    ÇEVRE SAĞLIĞI

    DR. ÖĞR. ÜYESİ İLKER ŞİMŞEK

    OPTİSYENLİK

    DR. ÖĞR. ÜYESİ SEZEN TEKİN

    TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ TUĞBA GÜRKOK TAN

    EVDE HASTA BAKIMI

    ÖĞR. GÖR. KAMİLE ÖNER

    YAŞLI BAKIMI

    DR. ÖĞR. ÜYESİ SEVAL GÖNDEREN ÇAKMAK

    ÇOCUK GELİŞİMİ

    ÖĞR. GÖR. BEDRİ EMİNSOY

    LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK

    DR. ÖĞR. ÜYESİ MÜGE FIRAT

    FEN FAKÜLTESİ

    FİZİK BÖLÜMÜ

    DOÇ. DR. SEBAHADDİN ALPTEKİN

    BİYOLOJİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ FİLİZ SARIKAYA PEKACAR

    KİMYA BÖLÜMÜ

    DOÇ. DR. HAKAN ÇOLAK

    İSTATİSTİK BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ TOLGA ZAMAN

    MATEMATİK BÖLÜMÜ

    DOÇ. DR. FARUK KARAASLAN

    MESLEK YÜKSEKOKULU

    BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

    ÖĞR. GÖR. ŞENAY GÖKMEN

    ELEKTRİK

    ÖĞR. GÖR. MEHMET KARAYEL

    İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ

    ÖĞR. GÖR. HASAN DAĞ

    ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ

    ÖĞR. GÖR. İLKAY ÖZEROĞLU

    MEKATRONİK PROGRAMI

    ÖĞR. GÖR. MEHTAP YAVUZ

    ELEKTRONİK HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ

    ÖĞR. GÖR. DERYA DAĞ

    ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

    ÖĞR. GÖR. ÇAĞATAY ERSİN

    İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

    ÖĞR. GÖR. SEFA KARACA

    MAKİNE

    ÖĞR. GÖR. AHMET KOCADAĞ

    MOBİLYA VE DEKORASYON

    ÖĞR. GÖR. MEHMET GÜNEŞ

    İŞLETME YÖNETİMİ

    ÖĞR. GÖR. GÖNÜL GÜL EKŞİ

    MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

    ÖĞR. GÖR. FATİH MEMİŞ

    TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

    ÖĞR. GÖR. MUSTAFA TECİMEN

    BANKACILIK VE SİGORTACILIK

    ÖĞR. GÖR. ŞEYMA YILMAZ KÜÇÜK

    BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

    ÖĞR. GÖR. TUBA YILMAZ

    İÇ MEKAN TASARIMI

    ÖĞR. GÖR. MÜZEYYEN AKSÖZ ŞEN

    ORMAN FAKÜLTESİ

    ORMAN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ YALÇIN KONDUR

    PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ BETÜL TÜLEK

    GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

    RESİM BÖLÜMÜ

    ARŞ. GÖR. DR. BAHAR BAŞAK ÜSTEL ARI

    GRAFİK TASARIM

    ARŞ. GÖR. OĞUZ BALAS

    SERAMİK BÖLÜMÜ

    ÖĞR. GÖR. HAVVA EKER AKTAŞ

    MÜZİK BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ TUĞBA ÇAĞLAK EKER

    MODA VE TEKSTİL BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ ARZU EVECEN

    SİNEMA TV BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ GÖKHAN DEMİRKOL

    MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

    KİMYA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

    DOÇ. DR. BARIŞ ŞİMŞEK

    GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

    DOÇ. DR. BARAN ÖNAL ULUSOY

    ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ GÖKSU GÖREL

    İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

    PROF. DR. AHMET EMRE TEKELİ

    BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ AYHAN AKBAŞ

    MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ BATTAL DOĞAN

    İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

    TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ YAŞAR ÜNAL

    İSLAM TARİHİ VE SANATLARI BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ FATİH GÜZEL

    FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ ZEYNEP YÜKSEL

    KIZILIRMAK MESLEK YÜKSEOKULU

    PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ BÖLÜMÜ

    DOÇ. DR. ALPASLAN KUŞVURAN

    BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM BÖLÜMÜ

    DOÇ. DR. ŞEBNEM KUŞVURAN

    YAPRAKLI MESLEK YÜKSEOKULU

    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

    ÖĞR. GÖR. MEHMET ALİ BİBERCİ

    ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA

    ÖĞR. GÖR. RESUL COBUTOĞLU

    SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK

    ÖĞR. GÖR. MEHMET SALİH YILDIZ

    TARLA BİTKİLERİ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ EBRU DERELLİ TÜFEKÇİ

    AVCILIK VE YABAN HAYATI

    ÖĞR. GÖR. ALİ ONUR SAYAR

    ILGAZ TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEOKULU

    TURİZM VE OTELCİLİLİK BÖLÜMÜ

    ARŞ. GÖR. SERPİL KARA

    TURİZM REHBERLİĞİ BÖLÜMÜ

    ARŞ. GÖR. DR. SEMA KÜÇÜKALİ

    EDEBİYAT FAKÜLTESİ

    ARKEOLOJİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ NURSEL ASLANTÜRK

    BATI DİLLERİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ EROL KARCI

    BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

    ARŞ. GÖR. DR. ÇAĞDAŞ ÇAPKIN

    COĞRAFYA BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ BEKİR GÖKMEN

    EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ ADEM ÇİLEK

    FELSEFE BÖLÜMÜ

    ÖĞR. GÖR. ERMAN KAR

    PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ TEMEL KALAFAT

    SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ FATMA CEYDA BAŞ

    TARİH BÖLÜMÜ

    DOÇ. DR. SAYİME DURMAZ

    TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZGÜR İLDEŞ

    SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

    BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ

    DOÇ. DR. ŞİNASİ AŞKAR

    ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ NAZAN KAYTEZ

    EBELİK BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ SAKİNE YILMAZ

    FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ ZEHRA KARAHAN

    HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM BULANTEKİN DÜZALAN

    SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ SİNAN BULUT

    İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

    İŞLETME BÖLÜMÜ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ ESRA ERENLER TEKMEN

    İKTİSAT BÖLÜMÜ

    DOÇ. DR. ZEKAYİ KAYA

    ULUSLARARASI TİCARET

    DR. ÖĞR. ÜYESİ AYDIN BERAHA

    ULUSLARARASI İLİŞKİLER

    DR. ÖĞR. ÜYESİ SERKAN ÜNAL

    ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER

    DR. ÖĞR. ÜYESİ BARIŞ ÖZTUNA

    BANKACILIK VE FİNANS

    DR. ÖĞR. ÜYESİ HASAN DAĞLAR

    SİYASET BİLMİ VE KAMU YÖNETİMİ

    DR. ÖĞR. ÜYESİ ABDULLAH METİN